9 kwietnia 2010 roku pewne osoby wiedziały, że przygotowywany jest zamach w Smoleńsku


Katastrofa Smoleńska 10.04.2010

Miejsce Katastrofy Smoleńskiej (źródło: Według Frontowca: #93 Katastrofa Smoleńska – moje wspomnienie)

Zauważyłam, że 9 kwietnia 2010 roku wieczorem pewne osoby wiedziały, że dojdzie do katastrofy w Smoleńsku. Też wiedzieli jakie są przygotowywane wypowiedzi po katastrofie. Skoro wiedzieli i nie zapobiegli tej tragedii to są współwinni.

Dnia 9.04.2010r. wieczorem słyszałam rozmowy tych osób – według mnie to świadczy to o tym, że katastrofa smoleńska z dnia 10.04.2010r. to był zaplanowany zamach, a nie wypadek. Dzień wcześniej to można wiedzieć o przygotowywanym zamachu, a nie o wypadku.

Codziennie słyszałam ich rozmowy. Wieczorem 9 kwietnia 2010 roku moją uwagę zwróciło, że mówią w inny sposób niż zwykle. Mówili jakby byli czymś przejęci, jakby coś się stało. Oni obserwują mnie codziennie, a tym samym ja obserwuję ich. Jeśli z kimś mamy styczność codziennie to zauważamy, że coś się z tymi osobami dzieje, że jest jakaś dziwna zmiana w ich zachowaniu.

Opisywałam tą grupę wcześniej, link  do artykułu: Jestem ofiarą zbrodniczego eksperymentu. Opisuję historię eskalacji ich działań.
Jestem ofiarą represji pewnej grupy osób, które się nade mną znęcają psychicznie. Od wiosny 2009r. torturują mnie na odległość wypowiedziami. Uważam, że wszczepili mi do głowy jakiś nadajnik żebym ich słyszała na odległość bez możliwości obronienia się przed torturami.

One powiedziały mi 9.04.2010r. wieczorem, że cierpiałam z powodu krzywd jakie mi wyrządził Jacek Graliński, a teraz będę cierpiała z powodu krzywd jakie oni mi wyrządzą. W tym kontekście, że nie będę myślała o tamtych krzywdach, ponieważ oni będą mi wyrządzali nowe. Nigdy wcześniej nie posługiwali się taką argumentacją wobec mnie. Jestem przekonana, że to nie był przypadek, że oni akurat wieczorem 9.04.2010r. posłużyli się taką argumentacją.

Uważam, że oni wiedzieli o tym, że jest przygotowany zamach 10.04.2010r. na samolot z prezydentem oraz, że będzie powiedziane, iż Polacy będą mieli nową tragedię w Katyniu. Po katastrofie smoleńskiej miały miejsce wypowiedzi, że „Polacy będą mieli nową tragedię w Katyniu”. Moi prześladowcy uznali, że jest to dobry sposób znęcania się i dlatego przeciwko mnie taką argumentację zastosowali.

Katastrofa Smoleńska 10.04.2010
Zdjęcie z miejsca Katastrofy Smoleńskiej z 10.04.2010 (źródło: Niepoprawni „Katastrofa smoleńska i co dalej – 10 rocznica…”)

Uważam, że te osoby, które stosują wobec mnie represje byłyby zdolne bez żadnych skrupułów zabić 100 niewinnych osób.

W przeddzień pogrzebu w Kościele na Starówce wystawione były trumny pary prezydenckiej i byłam tam w nocy pożegnać się. Moi oprawcy wtedy w nocy zaprzestali na jakiś czas represji wobec mnie.

O swoich spostrzeżeniach pisałam do Prokuratury i Komisji Smoleńskiej.

Podkomisja Smoleńska - podejrzane zdarzenie 09 04

Potwierdzenie wysłania przez mnie informacji do Podkomisji Smoleńskiej 10.04.2016.

Pismem z dnia 03.02.2014r. poinformowałam o swoich spostrzeżeniach Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 26 B.

Po tych pismach nikt ze mną się nie kontaktował, ale czy potrzebują ode mnie dodatkowe wyjaśnienia, aby wiedzieć?

Liczyłam się z tym, że mogą mi nie uwierzyć, ale pomimo tego napisałam i mam czyste sumienie. A to, że ktoś mi nie wierzy to jest już sprawa jego sumienia.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s