Wezwanie do Sądu i krzyk co noc przez tydzień


2017-05-21

26.06.2019r. mam sprawę w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga – Północ. Występuję jako oskarżyciel prywatny.

Kolejną dobę oni stosują nasilone represje. Cały czas krzyczą, dzień i noc. Jest noc z 22/23.06.2019r. minęła północ, a ja nie spałam nawet minuty. Nie wiem jak dam radę na sprawie w Sądzie 26.06.2019r.

Ciągle to samo. Mam możliwość zeznawania w Sądzie, ale tylko po kilku nieprzespanych nocach.

Toczy się kilka postępowań Sądowych, Cywilnych i Karnych, w kilku Sądach i nie mogę sobie pozwolić na wynajęcie adwokatów do wszystkich spraw.

Dzwoniłam kilka razy na numer alarmowy Policji (997 i 112), ale bez efektu.

Wezwanie do Sądu i krzyk całą dobę

 

5 uwag do wpisu “Wezwanie do Sądu i krzyk co noc przez tydzień

  1. Lepiej nastawić się tylko na przetrwanie tego a nie na nierówną walkę z wiatrakami. Coraz więcej osób doświadcza tego co Pani . Można mieć nadzieję że to się kiedyś skończy a do tego czasu próbować jakoś żyć.

    Polubienie

  2. Myślę że oni chcą nas wykończyć a my musimy walczyć do końca i mieć nadzieję że przeżyjemy. Ja skupiam się na swoim życiu i ignoruję osoby które stają mi na drodze. Pokonuję przeszkody każdego dnia . Kilka razy straciłam pracę , Policja mnie ignoruje i wysyła do psychiatry. Nikt w tym kraju nam raczej nie pomoże. Im więcej osób będzie w ten sposób nękanych tym więcej będzie oporu . Kilka osób nie jest w stanie się obronić.

    Polubienie

  3. jako weteran podobnych doświadczeń idę przez życie obserwując otoczenie z absolutnym spokojem. Zdaję sobie sprawę z satysfakcji jaką mają z racji mojego osaczenia, widzę te porozumiewawcze spojrzenia i uśmieszki lub uważne spojrzenia. Każdy paragon sprawdzam bo okradanie to podstawa tego procederu, tak jak wprowadzanie w błąd przy załatwianiu spraw urzędowych i taka nieuzasadniona nieżyczliwość. Niech się cieszą. Najbardziej zastanawia mnie cel tego procederu, do czego chce ludzkość dojść niszcząc umysły? Prędzej czy później odbije się to czkawką, a w zasadzie już się tak dzieje.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s