Zaprogramowany zabójca? Kontrola umysłu?


Nagranie z ataku na prezydenta Gdańska. YouTube.com / Grzegorz Czeczot

 

13 stycznia 2019r. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został ugodzony 3x nożem, był reanimowany na scenie i zmarł następnego dnia w szpitalu. Na YouTube jest film z ataku na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Na nagraniu widać mężczyznę ubranego na czarno, w czarnej czapce, który wbiega na scenę podczas Światełka do Nieba w Gdańsku. Następnie kieruje się w stronę prezydenta Adamowicza. Po kilku sekundach po ataku widać jak napastnik w geście zwycięstwa spaceruje po scenie. Później mężczyzna podbiegł i wyrwał uczestnikom pokazu WOŚP mikrofon. Przedstawił się i wykrzyczał najprawdopodobniej motyw ataku na samorządowca, który jeszcze do niedawna kojarzony był z Platformą Obywatelską.

– „Halo, halo! Nazywam się Stefan Wilmont. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie tam torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz”.

 

Policja ujawniła, że napastnik to 27-letni mieszkaniec Gdańska, który w przeszłości siedział 5,5 lat w więzieniu za napad na bank. Podczas pobytu w więzieniu zaczął słyszeć głosy i stosowano u niego leczenie psychiatryczne. Lekarze stwierdzili u niego „schizofrenię paranoidalną”.

Myślę, że powinno być sprawdzone czy zabójca Pawła Adamowicza rzeczywiście cierpi na „schizofrenię paranoidalną”. Z mojej wiedzy „schizofrenia” tak nie wygląda. Poza tym u ofiar kontroli umysłu psychiatrzy zawsze stwierdzali, tzw. „schizofrenię paranoidalną”.

Cały zamach był okrutny, widowiskowy, perfekcyjnie zaplanowany i wykonany. Po zatrzymaniu napastnik nie przyznał się Policji do zabójstwa. Na scenie zachowywał się jakby był szczęśliwy z tego, że zabił Adamowicza, a kilka godzin później wypierał się tego co zrobił.

Uważam, że powinno być sprawdzone, czy zabójca Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, nie był zaprogramowany przez psychiatrów na zabójcę. Był poddawany psychiatryzacji w więzieniu. Powiedział, że był niewinnie więziony i torturowany w więzieniu. Torturują po to aby programować.

Na świecie znane są przypadki tajnych eksperymentów programowania zabójców, np. „MK Ultra.”

„DELTA. Program wojskowy Zabójcy. Programowanie pierwotnie opracowane dla szkolenia agentów specjalnych lub elitarnych żołnierzy (np. Delta Force, Pierwszego Batalionu Ziemi, Mossadu, itp.) do tajnych operacji. Optymalna produkcja nadnerczy oraz kontroli agresji. Przedmioty są pozbawione strachu, bardzo systematyczny w wykonaniu ich zadania. Ma zaaplikowane instrukcje samozniszczenia lub samobójstwa. Wykorzystywane do zabójstw, brania zakładników i pełnienie roli ochrony. (osobowości w tym względzie były rozdzielane zarówno emocjonalnie jak i motywów, aby nie dochodziło do konfliktu).” (źródło: MK-ULTRA Ripsonar)

Oni mogą programować nieświadome ofiary. Np. autobusy mają głośniki – mogą się nimi posługiwać do przesyłania dźwięków na poziomie podsłyszalnym. Dużo czasu spędzamy przed komputerem, poprzez internet mogą nam przesyłać przekazy podprogowe, obrazy.

Sama stałam się nieświadomą ofiarą i zostałam przez nich zaprogramowana, aby jadąc autobusem miejskim linii 525 na pewnym skrzyżowaniu zdejmować kolczyki i chować do torebki. Było to jak mieszkałam jeszcze w Międzylesiu. Gdy wracałam zamyślona autobusem 525 do domu, to często na pewnym skrzyżowaniu zdejmowałam kolczyki i chowałam do torebki. Zdałam sobie z tego sprawę dopiero po jakimś czasie. Nie wiem w jaki sposób to spowodowali, ale nie mam wątpliwości, że to był skutek ich programowania. Wyprowadziłam się z Międzylesia, nie jeżdżę tym autobusem i takie dziwne zdejmowanie kolczyków w autobusie już mi się nie zdarza.

Skoro mogą zaprogramować nieświadome ofiary do zdejmowania kolczyków w pewnym miejscu to mogą też zaprogramować do innych czynów.

Zatajanie faktu wykonywania na wielu nieświadomych Polakach eksperymentów kontroli umysłu powoduje, że cierpią niewinni ludzie, a zbrodniarze ciągle działają bezkarnie.

Jestem ofiarą zbrodniczego eksperymentu. Opisuję historię eskalacji ich działań.

 

 

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zaprogramowany zabójca? Kontrola umysłu?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s