Próbują upozorować wypadek


pasy jezdni

Sataniści programują swoje ofiary na samobójstwo. Nie tylko ofiary, ale też osoby przystępujące do ich organizacji. Gdy stają się niewygodne sataniści włączają program samobójstwa na hasło. Utwierdzam się w przekonaniu, że mnie też chcą zaprogramować na wypadek na drodze. (O programowaniu przez sekty satanistyczne oraz o nawiązywaniu współpracy CIA z takimi sektami wspominał Stephen Hassan w książkach „Psychomanipulacja w  sektach”, „Jak uwolnić się od manipulacji psychicznej w sekcie”).

Jechałam tą drogą, która jest na zdjęciu 3  lipca 2018r., nagle pojawiła się u mnie myśl, żeby jechać prosto. Tutaj jezdnia skręca i trzeba jechać tak jak jezdnia prowadzi. Jadąc prosto zajechałabym komuś drogę i mogłoby dojść do wypadku. Pojechałam w sposób prawidłowy. Wracałam z zaplanowanego wcześniej spotkania, umówionego telefonicznie.

 

9 lipca 2018r. podczas zmiany pasa ruchu na ruchliwej jezdni zgasł mi samochód. Pomysł aby zmienić pas ruchu i jechać dalej pojawił się u mnie w ostatniej chwili, miałam zjechać z trasy na zjeździe. Nagle pojawiła się obawa, że za wcześnie wyjadę i będę musiała dużo drogi nadrabiać. Uważam, że zdalnie zgasili mi silnik.

Jak jechałam z parkingu na trasę to tuż za mną nagle pojawił się samochód, który cały czas trąbił, aż do wjazdu, to dekoncentruje. Miałam dużo szczęścia, że nikt na mnie nie najechał. Nie miałam przy sobie telefonu komórkowego – zapomniałam zabrać z domu, a to mi się nie zdarza. Przed wyjściem z domu w internecie sprawdzałam trasę.

 

Jak prowadzę samochód to się wyłączają.

 

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Próbują upozorować wypadek

 1. A mnie już od pewnego czasu probują rozjechac na drodze. Polega to na tym, że dokładnie w momencie, gdy mam zjechac na prawo na zjazd na inną autostradę, z tyłu z ogromną szybkoscią wyjeżdza jakis pojazd i mija mnie po prawej stronie, a następnie znowu z ogromną szybkoscią przejeżdza na lewy pas – jest to cos, czego przeciętny kierowca nie robi.
  Liczą na to, że skręcając na prawo na zjazd nie sprawdzę czy mam prawą stronę wolną i spowoduję wypadek uderzając w ich samochod. Naturalnie, wina byłaby po mojej stronie, bo to ja uderzyłabym w ich samochod, a fakt, że zajechali mi drogę byłby zupełnie bez znaczenia w tej sytuacji.
  Zdarzyło to się już kilkanascie razy dosłownie w ciagu ostatnich dwoch lat.
  Kilka razy dokładnie w tym samym miejscu.
  Przypadek?
  Nie sądzę.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Przebite koło w samochodzie | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s