Jak prowadzę samochód to się wyłączają.


Samochód

Kupiłam sobie samochód. Minął już miesiąc. Jak prowadzę samochód to się wyłączają. Zupełna cisza w samochodzie.

Jestem ofiarą represji określonej grupy osób, którzy bez mojej wiedzy i zgody umieścili mi w organiźmie mikroczipy za pomocą, których m.in. powodują, że ich słyszę na odległość. Za pomocą tych urządzeń oddziałują też na mnie na odległość i stosują tortury fizyczne. Gdy nakierowują na mnie tą technologie to czuję jakby uciskającą obręcz na głowie, trudniej jest mi koncentrować się, „blokują” mi myślenie. Więcej opisu ich represji: Jestem ofiarą zbrodniczego eksperymentu. Opisuję historię eskalacji ich działań.

Gdy prowadzę samochód to nie tylko ich nie słyszę, ale też nie czuję tej uciskającej obręczy, utrudnionego myślenia.

Dążyli do tego aby mi przeszkodzić w zakupie samochodu, np. blokowali mi strony z ogłoszeniami sprzedaży samochodów. Blokują ogłoszenia w internecie

Z powodu wieloletnich prześladowań żyję skromnie i nie było mnie stać na samochód. Przed zakupem samochodu  postanowiłam podszkolić się w jeżdżeniu. Nie mogłam znaleźć instruktora. Musiałam zadzwonić do ponad 20 ośrodków nauki jazdy zanim kogoś znalazłam. Niektórzy mówili, że się zgodzą, ale za miesiąc (to wyglądało na próbę zdemotywowania).

Fakt, że jestem samotna powoduje, że nie mogłam liczyć na niczyją pomoc we wdrożeniu się w jazdę samochodem – zdana jestem tylko na odpłatną pomoc obcych osób.

Jak zaczynałam jeździć moim samochodem to zawsze jechał jakiś samochód za mną „na zderzaku”, próbowali mnie przestraszyć abym zrezygnowała z samochodu.

Moi prześladowcy dążyli do tego abym nie kupiła samochodu i przemieszczała się komunikacją publiczną. W autobusach obserwują mnie, atakują stalkerami.

Kupiłam samochód, powoli zaczynam jeździć po Warszawie. Nie przeszkodzili mi w tym.

 

 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Jak prowadzę samochód to się wyłączają.

  1. Pingback: Próbują upozorować wypadek | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s