Skarga do Biura Spraw Wewnętrznych


LOGO KGP

Napisałam 22.10.2017r. skargę na Policję do Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Skarżyłam się, że Policja celowo umożliwia wykonywanie na mnie bestialskich nielegalnych eksperymentów medycznych.

Od 2003r. jestem ofiarą przestępstwa ciągłego. Jest to nielegalny eksperyment psychologiczny wykonywany na mnie wbrew mojej woli. Jestem przez moich oprawców dręczona, stosują bestialskie represje. Kolejnymi etapami sprawcy mają doprowadzić do zupełnego zniszczenia zdrowia psychicznego, spowodować, że popełnię samobójstwo i chcą spowodować moją śmierć.

W związku z moimi zawiadomieniami na opisywaną grupę sprawców Policja nie podejmowała żadnych czynności procesowych w postaci przesłuchania świadków, powołania biegłego, a czasami nawet przesłuchania mnie jako zawiadamiającą i wezwania do przedstawienia dowodów wskazywanych w zawiadomieniu, skutkiem czego była odmowa wszczęcia dochodzenia.

Wnioskowałam, aby ponownie toczyły się wszystkie postępowania od 2004r., ponieważ Policja była stronnicza (postępowań było chyba kilkadziesiąt).

Zwróciłam się do Komendy Głównej Policji Biura Spraw Wewnętrznych o pilne podjęcie odpowiednich kroków prawnych celem ukarania wszystkich winnych oraz zapewnienie mi bezpieczeństwa.

Przesłałam wiele dowodów na poparcie swoich argumentów.

Pismem z dnia 30.10.2017r. Komenda Główna Policji przesłała moją skargę do Komendy Stołecznej Policji „celem nadania właściwego biegu„.

Pismo KGP

Komenda Stołeczna Policji dnia 02.11.2017r. przesłała moją skargę do Komendy Rejonowej Policji „celem dalszego procedowania”, czyli nie zostało zrobione nic i pewnie jak zwykle napiszą, że podtrzymują swoje stanowisko i podepną „ad akta”.

Pismo Komendy Stołecznej Policji

Dobrze zorientowana osoba doradziła mi napisanie skargi do Biura Spraw Wewnętrznych. Nie dość, że nic nie zostało zrobione w związku z moją skargą to jeszcze wysłali skargę to tej Komendy, na którą m.in. pisałam skargę do BSW.

Jest 22.12.2017r. – nie udzielili mi odpowiedzi na skargę.

Rozmowa z Prokuratorem pełniącym dyżur w Prokuraturze Krajowej Antoniną Suwałą

 

.

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Skarga do Biura Spraw Wewnętrznych

  1. w kaliszu zostalo wykozystane w tren sam sposób a w szczegulnosci w strone osób uzaleznionych ten proceder ciagle trwa i jest nasilany do gróżb zabójstwa .żaden organ w Polsce nie chce podjąć sie tej spraswy

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s