Zapytanie o zezwolenia na inwigilację do Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa – Praga


 

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga

16 października 2017r. złożyłam wniosek do Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa – Praga o ujawnienie mi informacji dotyczących wydawanych pozwoleń na podsłuchiwanie moich rozmów telefonicznych oraz innych pozwoleń na inwigilację mojej osoby od 2000r./2001r.

Poniżej publikuję obszerne fragmenty oraz scan pierwszej strony pisma. (Odpowiedź zamieściłam na końcu artykułu).

„Wnioskuję o ujawnienie mi informacji dotyczących wydawanych pozwoleń na podsłuchiwanie moich rozmów telefonicznych oraz innych pozwoleń na inwigilację mojej osoby od 2000r./2001r. Kto, komu i jakie pozwolenia wydawał oraz jakie były wskazywane podstawy prawne wydawanych pozwoleń.

Określona grupa osób potajemnie wszczepiła mi microczipy i przy ich użyciu inwigiluje mnie oraz torturuje fizycznie i psychicznie od 2003r. do chwili obecnej (z różnym nasileniem).

Zauważyłam, że od 2003r. ta grupa osób kontroluje moje rozmowy telefoniczne, czyli podsłuchują, gromadzą zapisy rozmów. Podejrzewam, że też blokowali możliwość dodzwonienia się do niektórych osób oraz podawali się za moich niektórych rozmówców (możliwe, że kontrolowali moje rozmowy telefoniczne wcześniej).

Od 2003r. do pewnego okresu rozmowy telefoniczne mogły być podsłuchiwane tylko za zgodą Sądu, zatem latami mają wydane pozwolenia Sądu co najmniej na podsłuchiwanie moich rozmów telefonicznych, a tym samym figurują w odpowiednich bazach ich nazwiska i adresy.

W związku z powyższym wnioskuję o sprawdzenie w odpowiednich bazach komu były wydawane pozwolenia na podsłuchiwanie moich rozmów telefonicznych.

Przekazuję dowód, z którego wynika, że informacje na temat wydanych pozwoleń i zdalnego dręczenia mnie przy użyciu czipa znajdują się w bazach Policji.

Podczas rozmowy telefonicznej z 997 w dniu 11.03.2017r. o g. 01.01, Policjant potwierdził, że mam wszczepione czipy. Powiedział, że jest zgoda na ich włączenie od najwyższych władz. Jak również na dręczenie mnie przy ich użyciu. Twierdzi, że wszczepiono mi czipy jako podejrzanej.

Nigdy nie byłam o nic oskarżona. Po raz pierwszy dowiedziałam się, że jestem o coś podejrzewana. Jestem praworządnym obywatelem. Kopię nagrania dokumentującego rozmowę z 997 przesyłam w załączeniu na płycie CD.

W związku z moimi skargami na ich działania nigdy od 2003r. nie toczyło się nawet postępowanie wyjaśniające (żadnego świadka nie przesłuchano, nie badano żadnych dowodów).

Prokuratura Rejonowa i Sąd Rejonowy wypowiadają się od samego początku, że ich działania są zgodne z prawem.

W 2006r. skierowałam skargę do Ministerstwa Sprawiedliwości na działania Prokuratury Rejonowej i Sądu Rejonowego Warszawa Praga – Południe. Odpowiedzi na Skargę udzielali mi: Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga, Prokuratura Apelacyjna w Warszawie, Sąd Okręgowy Warszawa – Praga i Sąd Apelacyjny w Warszawie i zostałam poinformowana, że wszystkie działania jakie opisywani sprawcy wobec mnie prowadzą są zgodne z polskim prawem.

Uważam, że skoro Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny wypowiedziały się, że sprawcy działają zgodnie z polskim prawem, a takie działania wolno było prowadzić tylko po uzyskaniu odpowiednich pozwoleń, tzn., że zostało sprawdzone czy sprawcy posiadali te pozwolenia.

Opisywana grupa sprawców potajemnie, bez mojej wiedzy i zgody wszczepiła mi microczipy, które mają służyć do wykonywania na mnie nielegalnych eksperymentów medycznych. Posługują się nimi od 2003r. Służą one do (…) przesyłania dźwięku na odległość (powodowania przez sprawców słyszenia ich na odległość-dręczą mnie słownie od 2009r.), oddziaływania na system nerwowy na odległość, stosowania tortur fizycznych, ustalania mojego miejsca przebywania i innych działań.

Badania elektrotechniczne wykazują u mnie obecność takich urządzeń w okolicach: głowy, uszu, krtani, serca, żołądka i lędźwiowej. (…)

Badania elektrotechniczne zostały wykonane wykrywaczem podsłuchów radiowych Aceco Fc 2002 i wykazały obecność w moim ciele mikroprocesorów – wykonywałam je wielokrotnie i były sfilmowane. (…)

Wielokrotnie wykonywałam takie pomiary i wyniki się powtarzały.

Mogę udzielić dalszych wyjaśnień.

Jeśli Sąd Okręgowy dla Warszawy – Pragi nie posiada wiedzy dotyczącej wydania opisywanych zezwoleń to proszę nakazać odpowiednim instytucjom przekazanie mi tych informacji.”

Zapytanie o pozwolenia SO

Pierwsza strona Wniosku do Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa – Praga o ujawnienie mi informacji dotyczących pozwoleń na inwigilację.

Prokuratura i Sąd stwierdziły, że represje służb specjalnych wobec mnie nie są przestępstwem

Wiceprezes Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie Jacek Łabuda w odpowiedzi na moje pismo z 16 października 2017r. poinformował, iż Prezes Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie sprawuje jedynie nadzór administracyjny nad działalnością podległych mu Sądów i w Jego kompetencji nie leży „wydawanie pozwoleń na podsłuchiwanie (…)” oraz „pozwoleń na inwigilację (…)”. W związku z powyższym brak jest możliwości załatwienia skargi w oczekiwanym przeze mnie zakresie.

Ponadto poinformował, iż nie były wydawane pozwolenia na kontrolę i utrwalanie rozmów telefonicznych, a wszystkie sprawy z moim udziałem zawisłe w okręgu Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie zostały prawomocnie zakończone.

Odpowiedź Sądu Okręgowego Warszawa - Praga 001

Odpowiedź Wiceprezesa Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie na moje pismo z 16.10.2017r.

W związku z nieudzieleniem informacji dotyczącej inwigilacji mojej osoby w dniu 6 stycznia 2018r. wysłałam zapytanie o inwigilację  bezpośrednio do 10 Służb Specjalnych.

Zapytanie o inwigilację do Służb Specjalnych

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zapytanie o zezwolenia na inwigilację do Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa – Praga

  1. Pingback: Zapytanie o inwigilację do SS | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s