Samotny wyjazd pod namiot


WP_20170712_14_39_06_Pro

Pole Namiotowe – Lipiec 2017

Zostałam skazana na samotność.

Wyjechałam sama pod namiot. Spędziłam ok. 2 tyg. na polu namiotowym w nadmorskiej miejscowości.

Całokształt represji moich oprawców z założenia miał doprowadzić m.in. do mojej samotności. Od samego początku straciłam rodzinę i znajomych. Manipulują moim otoczeniem, rodzina została nastawiona przeciwko mnie. Zmieniłam pracę i przeprowadziłam się, z tego powodu straciłam kontakt ze znajomymi. Szczegółowo opisuję ich działania w pierwszym wpisie Jestem ofiarą zbrodniczego eksperymentu. Opisuję historię eskalacji ich działań.

Pozostało mi albo wyjechać samej pod namiot,  albo zostać w domu.

Zastanawiałam się czy samotny wyjazd kobiety pod namiot jest bezpieczny. Okazało się, że pole namiotowe jest monitorowane, cały czas pilnuje ochrona.

Wyjazdy w różne miejsca zapewniają mi przez pewien czas spokój przed ich represjami, zanim przestawią nadajniki aby mnie nękać to mija sporo czasu. Osoby, które są w mojej sytuacji nie powinny wyjeżdżać ciągle w te same miejsca. Wyjazd w to samo miejsce ponownie powoduje, że oni szybko dostrajają nadajniki aby nas represjonować.

Koszty wyjazdu pod namiot są nieporównanie mniejsze np. od noclegów na kwaterach. Poza tym nad morzem samotne osoby za pokój płacą o wiele drożej, często tyle samo jak za dwie osoby. Czasami właściciele odmawiają wynajmu jednej osobie.

Lubię podróżować i jestem szczęśliwa, że się odważyłam na ten wyjazd.

WP_20170715_16_10_11_Pro

Plaża nad Bałtykiem – Lipiec 2017

 

14.07.2019 r. okazało się, że skradziono mi ten namiot ze zdjęcia. Po tym wyjeździe nad morze zaniosłam go do piwnicy. Innym mieszkańcom nic nie ginie, a mi ktoś ukradł namiot.  Jest to Namiot kempingowy Arpenaz 4.1 | 4 osoby, 1 sypialnia QUECHUA. Tylko raz z nim wyjeżdżałam nad morze w 2017 r. Ktoś posługiwał się wytrychem, bo nie ma śladów włamania. Złodziej z wyższej półki.

Skradziono mi namiot, który jest na zdjęciu w tym artykule. Przypadkowy złodziej, czy raczej ktoś chciał ukraść właśnie mój namiot? Czy to kolejna kradzież rzeczy, z której ja korzystałam?

3 uwagi do wpisu “Samotny wyjazd pod namiot

  1. Pingback: Kradzież namiotu | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

  2. Witaj też jestem ofiarą kontroli umysłu, od kilku lat mam podobne problemy co ty. Śledzili mnie różni ludzie których opłacali od starszych ludzi po małolatów i karków, stawiali nawet fury pod moim domem żeby mnie pilnować. Kiedyś byłam na domkach letniskowych i ktoś włamał się tylko po to zeby skraść mojemu facetowi sweter poza tym nic nie zginęło.Jak wynajmowałam pokoje miałam dosypywanie narkotyki do napojów, jedzenia po to żebym nie była w stanie iść do pracy. Byłam też bezdomna, żyłam w skrajnej biedzie przez rok. Wszystko zaczęło się od mojego wyjazdu do Anglii zresztą dość krótkiego bo tam popadłam w złe towarzystwo, kiedy wróciłam do Polski myślałam że mi odpuszcza, nie mogłam nawet wyjść do sklepu zawsze ktoś za mną chodził, krążyli wokół bloku. Od jakiegoś czasu trochę mi odpuścili, miałam problemy z prawem i długami. 2 wyroki na koncie. Całe życie mi się posypało, pomogła mi rodzina i facet ale kontrola umysłu nadal trwa i pojawiają się do czasu do czasu stalkerzy. Pozdrowienia dla ciebie, trzymaj się.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s