Zwróciłam się do Prokuratury w sprawie wszczepienia mi czipów


DSCN0847

Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga – Północ

Zwróciłam się do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga – Północ o wznowienie postępowania w związku z bezprawnym wszczepieniem mi czipów i dręczeniem mnie za ich pomocą. Powołałam się na nowy dowód – nagraną rozmowę, gdzie Policja potwierdziła, że ma wiedzę o wszczepionych mi czipach oraz, że sprawcy działają za zgodą najwyższych władz. Nagranie rozmowy w artykule Policja potwierdziła, że mam czipy.

Uważam, że Prokuratura nie znajdzie już  podstaw do odmowy śledztwa.

Prokuratura i Sąd stwierdziły, że represje służb specjalnych wobec mnie nie są przestępstwem

 

 

Reklamy

5 uwag do wpisu “Zwróciłam się do Prokuratury w sprawie wszczepienia mi czipów

  1. Ludzie, nie róbcie wrogiej propagandy! Dzięki czipowi odnalazła się moja kochana suczka Aza. Jedna uczciwa pani znalazła ją na osiedlu ze smyczą oplątaną wokół krzewu ligustru. Natychmiast odprowadziła ją do gabinetu weterynarii EMSO. Tam sprawdzono obecność czipa i po nitce do kłębka Aza jest znów ze mną! To moja jedyna przyjaciółka, ma 7,5 roku. Podczas rui czasem gubi się bo nie była sterylizowana. Nie okaleczam zwierząt. Ale czip za porada pana dr wet. wszczepiłem i podobno to w ogóle nie boli. Namawiajcie na czipowanie a nie róbcie ludziom wody z mózgu!

    Polubienie

  2. Pingback: Rzecznik Praw Obywatelskich napisał do Prokuratury w mojej sprawie | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

  3. EYE Fall 1993 P.O. Box 303, New York, NY 10009

    Dr. Carl Sanders jest szczególnie zaniepokojony implikacjami tego mikrochipu względem Wielkiego Brata. Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, autorem i konsultantem wielu organizacji rządowych, a także konsultantem IBM, General Electronic, Honeywell i Teledyne. Posiada on również obszerne doświadczenie w projektowaniu sprzętu nadzorującego dla CIA, FBI i dla Departamentu Celnego w Atlancie. Chociaż pracował on nad projektowaniem microchipu przed laty, teraz obawia się, że będzie on nadużyty. Na taśmie, wyprodukowanej dla wytłumaczenia jego spojrzenia na microchip, Sanders mówi: „Spędziłem 32 lata mego życia na projektowaniu inżynieryjnym, z PhD w inżynierii, i elektronicznym projektowaniu mikrochipu na polu bio-medycznym. Pracując nad microchipem, nie myśleliśmy nigdy o użyciu go dla identyfikacji. Patrzyliśmy na tą rzecz, jak na zadanie humanitarne.” Chip nad którym pracował Sanders, był początkowo użyty tylko w aplikacjach medycznych. Sanders tłumaczy, że kiedy chip zaczął się rozwijać, wtedy nadszedł dla tego projektu czas, kiedy zespół ludzi z Motoroli, General Electric i Bostońskiego Centrum Medycznego stwierdził, iż zwroty finansowe z uzdatniania przerwanych kręgosłupów nie były zbyt lukratywne. „Zauważyliśmy, że częstotliwość chipu miała wielki efekt dla modyfikacji zachowania. Program zmienił się niemal w elektroniczną akupunkturę, ponieważ wynik końcowy polegał na wybudowaniu microchipu zdolnego do wysyłania sygnału oddziaływującego na pewne obszary. Byli oni w stanie zdeterminować, iż można spowodować zmiany bechawioralne.” Mówi on, że microchipy mogą być użyte na migrenę, dla modyfikacji zachowania, zbyt lub za mało rozbudzonych i jako stymulanty lub depresanty seksualne. Sanders czuje, że ten chip może ostatecznie zostać użyty dla celu identyfikacji na całe życie, możliwe, że wbrew ludzkiej woli.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s