Rozmowa z Prokuratorem pełniącym dyżur w Prokuraturze Krajowej Antoniną Suwałą


DSCN0667

Dnia 10.03.2017 r. rozmawiałam z Prokuratorem pełniącym dyżur w Prokuratorze Krajowej Antoniną Suwałą. Jestem ofiarą bestialskich represji pewnej grupy sprawców – opisuję ich działania na blogu. Kierowałam na nich zawiadomienia do Policji, która wydawała postanowienia o odmowie wszczęcia dochodzenia, uzasadniając, że ich działania nie są przestępstwem. Stanowisko Policji popiera Prokuratura Rejonowa oraz Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga. Zapytałam gdzie mogę zwrócić się o pomoc w mojej sytuacji.

Pomimo tego, że informowałam, że od 2004r. składałam zawiadomienia na tą grupę sprawców i ciągle są odmowy wobec niestwierdzenia przestępstwa, to Prokurator Antonina Suwała twierdzi, że powinnam kierować kolejne zawiadomienia na sprawców do Policji. Jeśli mam zastrzeżenia do Policji to skargi kierować do Komendy Stołecznej i Komendy Głównej. Mówiłam, że pisałam skargi na Policję do Komendy Stołecznej i Komendy Głównej i bez efektu, to radziła pisać dalej kolejne.

Dodatkowo Prokurator Antonina Suwała informowała mnie, że jeśli będę wysyłać skargi na Prokuraturę Okręgową Warszawa  – Praga do Prokuratury Krajowej to będą odsyłane do tej samej Prokuratury Okręgowej bez względu na to jakie nieprawidłowości będą wskazane w skardze.

Prokuratura i Sąd stwierdziły, że represje służb specjalnych wobec mnie nie są przestępstwem

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Rozmowa z Prokuratorem pełniącym dyżur w Prokuraturze Krajowej Antoniną Suwałą

  1. Pingback: Skarga do Biura Spraw Wewnętrznych | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

  2. Pingback: Skarga do Ministra Sprawiedliwości | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

  3. w kaliszu zostalo wykozystane w tren sam sposób a w szczegulnosci w strone osób uzaleznionych ten proceder ciagle trwa i jest nasilany do gróżb zabójstwa .żaden organ w Polsce nie chce podjąć sie tej spraswy

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s