Policja odmówiła interwencji w mojej sprawie, ponieważ usuwanie nielegalnych czipów to obowiązek lekarzy.


16996898_1862702407342440_309133662_n

Grupa osób prowadzi celowe działania skierowane przeciwko mojemu zdrowiu. Opisuję na blogu ten proceder. Jest to nielegalny bestialski eksperyment medyczny. Sprawcy umieścili mi potajemnie w ciele mikrourządzenia (implanty) za pomocą, których m.in. powodują, że ich słyszę na odległość i torturują mnie psychicznie wypowiedziami.  Jestem przez nich często torturowana 24h/dobę. Od lat nie mogę uzyskać pomocy ani od lekarzy, ani od Policji.

W dniu 13.09.2016r. napisałam skargę na ich działania przeciwko mojemu zdrowiu do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Warszawie. Jest to państwowa instytucja mająca za zadanie ochronę zdrowia ludzkiego przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowiskowych, zapobieganie powstawaniu chorób.

Sanepid odmówił interwencji w mojej sprawie i poinformował, że skargę należy skierować do Policji, ponieważ działania sprawców to przestępstwo.

Skargę na działania sprawców złożyłam na Policji, załączyłam kopię pisma z 13.09.2016r. wysłanego do Sanepidu (treść pisma do Sanepidu opublikowałam w artykule „Sanepid odmówił interwencji” Sanepid odmówił interwencji w mojej sprawie, ponieważ działania sprawców to przestępstwo.). Publikuję odpowiedź Policji.

Treść pisma Komisariatu Policji Warszawa – Białołęka: „Odpowiadając na Pani pismo z dnia 13.09.2016 roku (data wpływu do Komisariatu Policji Białołęka w dniu 07.02.2017 r.) informuję, że z całą starannością pochylono się nad treścią pisma i przeanalizowano opisany  przez Panią problem. Należy jednak stwierdzić, że Policja nie ma możliwości zdiagnozowania i potwierdzenia czy w Pani organiźmie znajdują się urządzenia elektroniczne umożliwiające odczytywanie myśli i kontrolowanie zachowań przez niepowołane osoby, gdyż leży to w zakresie usług medycznych. Dodaję, że ma Pani prawo do złożenia zawiadomienia w każdej jednostce policji na terenie Warszawy, dotyczącego złośliwego niepokojenia tj. czynu określonego w art. 107 Kodeku Wykroczeń. Pomocnym byłoby jednak posiadanie danych personalnych i miejsca zamieszkania osób, które są dla Pani uciążliwe.

Kończąc wyrażam przekonanie, że powyższa informacja jest dla Pani pomocna i jednocześnie pragnę poinformować, że czynności w sprawie Pani pisma zostały przez tutejszą jednostkę policji zakończone.”

Pismo zostało podpisane przez p.o. Zastępcy Naczelnika asp. szt. Piotra Krawczyka

Policja napisała, że za pomocą tych urządzeń niepowołane osoby kontrolują moje zachowanie – ja nie pisałam Policji, że oni kontrolują moje zachowanie. Jestem zdziwiona tym zapisem Policji, wydaje mi się, że Policja ma błędne informacje na temat eksperymentów kontroli umysłu.

001

Sanepid odmówił interwencji w mojej sprawie, ponieważ działania sprawców to przestępstwo.

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu odmówił pomocy medycznej ofierze nielegalnych eksperymentów medycznych

Reklamy

5 uwag do wpisu “Policja odmówiła interwencji w mojej sprawie, ponieważ usuwanie nielegalnych czipów to obowiązek lekarzy.

  1. Podejrzewam że oni w to nie wierzą. Trzeba usunąć to za własne pieniądze prywatnie i poddać badaniu te czipy. Potem naglasniac i szukać osób z podobnym problemem. Chyba jedyne wyjście. Może być tak że odgórnie to nakazali uciszac

    Polubienie

  2. Pingback: Zawiadomienie Policji art. 107 KW (stalting) | Zbrodniczy eksperyment w Polsce

  3. Pingback: Lekarze, ktorzy robia zdjecia by je znalec sa aresztowani przez policje, bo ‘to nie isntnieje’ medycznie ani legalnie. – Justyna A. Chevallier, MD and her fortunate and unfortunate adventures and divagations

  4. Pingback: Lekarze cizpow nie usuwaja, bo jest to karalne. Zapytajcie Pana Doktora John Hall z Austin – Justyna A. Chevallier, MD and her fortunate and unfortunate adventures and divagations

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s