Odpowiedź MON


Publikuję udzieloną mi odpowiedź Ministerstwa Obrony Narodowej na pismo z dnia 05.05.2016r.

Treść pisma MON: „W nawiązaniu do Pani pisma z 05.05.2016r., (…) uprzejmie dziękuję za zabranie głosu w dyskusji i przedstawienie opisów swoich osobistych doświadczeń.

Uprzejmie informuję, że zgodnie z dotychczasową praktyką, resort obrony narodowej zbiera wszelkie informacje i dane dotyczące przedmiotowego obszaru. Pani sprawa także została dokładnie zanalizowana i zaewidencjonowana.

Niestety, nie możemy (zgodnie z Pani życzeniem) podjąć działań mających na celu ukaranie wskazanych przez Panią osób. Bowiem zgodnie z art. 1 ust 2 pkt 1 i 4 Ustawy z dnia 6 kwietnia 1990r. o Policji (Dz.U.2011.87.1687 j.t.) ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, a także wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców” – należy do podstawowych zadań Policji. Cytuję powyższe przepisy prawa, w celu poinstruowania, żeby kontaktować się z Policją.

Jednocześnie informuję, że Policja podlega Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji, do którego można kierować korespondencję bezpośrednio, w sytuacji jeśli ma Pani np. zastrzeżenia do pracy ww. organów.”

Sprawcy stosują wobec mnie represje nadal.

Od lat wielokrotnie zwracałam się do Policji i byłam informowana, iż Policja nie posiada możliwości technicznych aby zebrać dowody w takiej sprawie.

Prokuratura i Sąd stwierdziły, że represje służb specjalnych wobec mnie nie są przestępstwem

Dodatkowe wyjaśnienia do MON

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s